De plannen van procesmanager Arend van Dijk met betrekking tot de ontwikkelingen op De Binckhorst, leverde felle reacties op. Vooral het idee om de Rijswijkse Geestbrugweg richting Voorburg autovrij te maken, viel niet altijd in goede aarde.
Pauline van Stijn: "Dat wordt een feest voor de bewoners van de aanpalende wijken. Sluipverkeer, illegaal parkeren. Lekker voor de bedrijven en praktijken die aan beide zijden zitten. Dan mogen de inwoners van Voorburg West en Rijswijk buitenom. Wie bedenkt zoiets?".
Johannes van der Satp: "Het zou te zot zijn. Laten we de Prinsex Beatrixlaan en de Huis te Landelaan dan ook maar autovrij maken".
Jacqueline van Es: "Ze zijn gek".
Marianne van Schagen". Die vent (de projectmanager, red) direct van het project halen. Alle betrokkenen terug naar de tekentafel en met de bewoners naar oplossingen zoeken. Zou bijna denken dat hier weer een kwade genius een 15 minuten stad probeert te forceren".
Bjorn Bjornos: Absoluut niet afsluiten. De drukte moeten we met ze allen dragen".
Wat is uw mening om geen auto's meer toe te laten op de Geestbrugweg? Mail naar [email protected]