De leukste restaurants in Delft en Den Haag

22 July 2021, 15:47 uur
Landelijk
mainImage
Ingezonden

Een groot voordeel van wonen in Rijswijk is dat je twee uitvalsbases qua steden om te bezoeken om te winkelen en uit te eten: Delft aan de ene kant en Den Haag aan de andere kant. Aangezien uit eten na een lange tijd weer kan, hebben we daarom ter inspiratie een aantal van de leukste restaurants in Delft en Den Haag voor je verzameld die je zeker een keer moet bezoeken.

La Tasca (Voldersgracht 13, Delft)
Wil je Mediterraan eten op stand? Bezoek dan La Tasca midden in het centrum van Delft aan de Voldersgracht. Hier wordt heerlijk gekookt met verse seizoensgroenten. Alle gerechten worden op aantrekkelijke wijze opgediend. Het is waarlijk een feestje op je bord en echt een plek om even helemaal te kunnen genieten van de mooie dingen in het leven.

HUmmUS (Molslaan 39, Delft)
Vlak bij de Vondelingenbrug in het centrum van Delft vind je HUmmUS, een hippe tent die vegan-friendly is opgezet door een Nederlands-Arabisch stel met een voorliefde voor keuken. Hier kun je heerlijk plantaardig eten van met liefde bereidde gerechten als tajine met vega kipstukjes, een maaltijdsalade met kikkererwten en falafel, Marokkaanse tomatensoep of geroosterde aubergine.

Palmette (Plaats 27, Den Haag)
Zin in een avondje verfijnd eten? Dan zit je goed bij Palmette in het centrum van Den Haag. Palmette is een Frans internationaal restaurant waar je dineert in een setting met palmbladeren. Het menu is divers, compleet met passende drankjes. Geniet hier van uitstekend bereide voorgerechten en hoofdgerechten zoals Gnudi van spinazie en ricotta, paprika crème, witte asperges en aardappelmousseline. Je kunt er gewoon met de auto heen, want parkeren in Den Haag is zelfs in het centrum prima te doen.

Restaurant ñ (Nobelstraat 22, Den Haag)
Nog meer verfijnd eten in Den Haag! Restaurant ñ, gevestigd in een prachtig historisch hoekpand in het centrum van Den Haag, is bekroond met een Michelinster. Hier kun je je heerlijk laten verwennen met gerechten die geïnspireerd zijn door de Portugese en de Spaanse keuken. Het menu wisselt, waardoor het altijd een verrassing blijft. Maar de kwaliteit is altijd subliem en de opmaak is ook om door een ringetje te halen.

Genoeg om te genieten dus binnen handbereik vanuit Rijswijk. Wat dat betreft is het prima plek om te wonen: uit de directe stadse drukte, maar je bent wel in no-time in twee van de leukste en mooiste steden van Nederland!