Politie Rijswijk denkt aan onze ouderen

23 March 2020, 09:28 uur
Algemeen
mainImage

Politie Rijswijk heeft op Facebook een mooie actie gedeeld. Zij denken aan de ouderen onder ons die momenteel in de Rijswijkse woonzorgcentra zitten en geen bezoek mogen ontvangen.

“Alle maatregelen die nu gelden zijn voor niemand leuk, ook voor de ouderen niet. Je kunt ze opvrolijken door een leuke kaart of tekening te sturen. Je kunt hier ook een extra ‘thuiswerk’ opdracht voor je kinderen van maken. Ze zullen jullie erg dankbaar zijn!
Ze worden opgehangen aan de ‘steunmuur’, zodat alle bewoners en medewerkers er van kunnen genieten. Samen staan we sterk, al is samen nu op afstand. Houd je aan de richtlijnen van het RIVM!”

Hieronder enkele adressen waar de kaarten naartoe gestuurd kunnen worden in overleg met de verzorgingstehuizen.

Florence, woonzorgcentrum Steenvoorde
Generaal Spoorlaan 62
2285 CH Rijswijk

Florence, woonzorgcentrum Vredenburch
Van Vredenburchplantsoen 1
2282 SK Rijswijk