PROGRAMMA 

Oude Kerk….. Herenstraat 62B

11:00 – 12:00:00 Opening Open Monumentendag

12:30 en 13:30 en 14:30 uur – Lezing Vrede van Rijswijk….Luc Panhuysen

12:00 – 17:00 Strandwalmarkt…..Van Vredenburchweg

Jeugdpodium….. Jozef Israëslaan

12:00 – 12:15 Opening

12:15 – 12:30 Open Monumentendag

12:30 – 12:45 / 13:45 – 14:00 / 15:45 – 16:00 Just Dance

12:45 – 13:00 Rijswijks Lyceum

13:00 – 13:15 / 14:30 – 14:45 / 15:15 – 15:30 /16:00 – 16:15 Karin den Os

13:15 – 13:30 / 14:45 – 15:00 Rijswijks Jeugdtheater

13:30 – 13:45 / 14:00 – 14:15:00 Boss Musical

14:15 – 14:30 Banda

15:00 – 15:15 Thai Chi Moy

15:30 – 15:45 Jimmy D

 

Bonifatiuskerk…..Van Vredenburchweg 69

12:15 – 12:45 Bach tot Beatles

13:15 – 13:45 Projektkoor Rijswijk

14:15 – 14:30 Sax School RCLl

14:45 – 15:15 Willy Caron Muziektheater

15:30 – 16:00 Kleinkoor Cantemus Cum Corde

 

Onderwatershof Podium…..Van Vredenburchweg 26

12:15 – 13:00 Vrouwenkoor Vivace

13:30 – 14:00 PilatesHQ demo

14:00 – 14:15 Sportief Plus

15:00 – 15:15 Welzijn Rijswijk

15:15 – 15:45 Trias Solo piano solo zang

15:45 – 16:15 Rijswijk Talent Award

 

Onderwatershof TV Kamer……Van Vredenburchweg 26

12:15 – 17:00 Rijswijkse Video Computer Vereniging

 

Onderwatershof Bibliotheek…..Van Vredenburchweg 26

12:15 – 12:45 en 14:00 – 14:30

Muziek voor de allerkleinsten…van 1,5-3 jaar met een ouder

12:45 – 13:15 en 14:30 – 15:00

Peuter/kleutermuziek….. voor kinderen van 3-5 jaar met een ouder

 

Van Ruysdaelpodium / Van Vredenburchweg…..

12:15 – 12:45 NMBRS

13:00 – 13:30 Cold Case

13:45 – 14:15 Nightcall

14:30 – 15:00 Elphesis

15:15 – 15:45 The Polman Project

16:00 – 16:30 Absolutely Frank

 

12:00 – 17:00 Sportpaviljoen Welgelegen….. Laan ten Blothinge 1

RGU DELA Voor elkaar paviljoen, Tennispark Welgelegen, Fit20 Rijswijk, Schaakgenootschap Rijswijk, Rijswijkse Petanque Club Amicale Boule Argent (Jeu de boulesclub), Taekwondo Beuk, Martial Arts Academy De Brug, Haaglanden Beweegt, Basketvereniging Lokomotief, Buddy voor Balance, Schaakvereniging Pomar, De Ontdekkers/Sportfeestjes, VDO Turnlust Rijswijk, Aikido Shin Ki Tai, Schermvereniging Prometheus, Onderwatersportvereniging Baracuda, Badmintonclub Randstad,

Tennisvereniging Te Werve.

 

Museum Rijswijk…..Herenstraat 67

Verhalenverteller om 13.00, 14.00 en 15.00 uur

IJscoman van 13:00 – 15.00 uur

Prijsuitreiking Vredesmedaille om 14:45 uur