Bewoners van woonlocatie Our House in Rijswijk ontvingen begin april bijzonder bezoek. Het team van Eigen Huis & Tuin ging voor ze aan de slag om een mooie tuin te realiseren, zodat zij heerlijk buiten kunnen zitten.
De bewoners vonden het een feestje: een cameraploeg in huis en natuurlijk Tom Groot, een bekende Nederlander! Tom was erg geïnteresseerd in iedereen en er zijn veel foto's gemaakt. Ook is Tom bij enkele bewoners op visite geweest, dat was natuurlijk een grote eer. Tom stelde veel vragen over de bewoners, de ouders en de begeleiding en zorg die wij bieden in Our House en vindt het een mooie en bijzondere woonplek.
Deze aflevering van Eigen Huis & Tuin wordt op 7 en 8 mei uitgezonden door RTL. Op 1 april opende de nieuwe woonlocatie Our House in Rijswijk haar deuren voor 15 bewoners met een lichte tot matige verstandelijke beperking en eventueel autisme. In dit ouderinitiatief kunnen zij samenwonen, met zorg en begeleiding vanuit Humanitas DMH. Samen met de ouders geven zij invulling aan de zorg, zodat iedereen zich thuis voelt en gelukkig kan zijn bij Our House.