Marjolein de Graaff speelt Deugzucht in Rijswijkse Schouwburg

5 March 2018, 00:00 uur
Uitgaan
mainImage
Digitaal Dagblad
Marjolein de Graaff speelt Deugzucht in Rijswijkse Schouwburg

Aanstaande vrijdag 9 maart speelt Marjolein de Graaff haar eerste avondvullende voorstelling in de Rijswijkse Schouwburg. Deugzucht is een verrassende mix van conference, kleinkunstlied en opera.

Marjolein vraagt zich af of ze haar eigen bord mee kan nemen naar wegwerpfeestjes, of ze echt álle kleren van de doden moet bewaren en of het heelal uit getallen bestaat. Naast dit soort dagelijkse kwesties maakt zij op geheel eigen wijze korte metten met wereldproblematieke zaken zoals klimaatapathie en geldschepperij. Voortgedreven door niet aflatende reddingsdwang hapt zij naar lucht in menige beslistunnel en komt zij tot rust aan een sterfbed.

Marjolein denkt groot. En ze heeft haast. Nu ze eindelijk het podium voor zichzelf heeft, is ze niet meer te stoppen: er moet nog zo veel verbeterd worden. Aan de wereld.

Met een ‘stem die glas doet sneuvelen’ houdt zij u bij de les. Na deze avond zult u zich nog vaak afvragen: mag dit eigenlijk, van Marjolein?


Deugzucht

met Marjolein de Graaff
Vr 9 maart – 20:15 uur
Rijswijkse Schouwburg
Tickets en informatie via www.rijswijkseschouwburg.nl