In de meivakantie van 1 tot en met 3 mei organiseert Trias weer een scala aan de leukste activiteiten voor kinderen van 6 t/m 12 jaar. Alle disciplines komen voorbij en er is voor ieder wat wils. Kom in onze Knutselclub en maak je eigen prentenboek of doe mee met de tweedaagse Musicalschool 'Jungle Book'. Wil je liever pronken met super coole moves? Daag jezelf uit met TikTok Dance. Voor wie van muziek houdt, kan aan de slag met de workshop Rappen. Schrijf je in voor één of meerdere workshops. Kinderen met een Ooievaarspas kunnen gratis deelnemen.
Rap is een expressieve kunstvorm waarbij op een ritmische manier met rijm een verhaal verteld wordt. In de cursus ga je onder begeleiding van muzikant en docent Edzard aan de slag met een rap schrijven en leer je de basistechnieken van rappen. De workshop vindt plaats op maandag 1 mei tussen 12.00 en 14.00 uur.
Leer de fijne kneepjes van het vak fashion design. In ons naaiatelier leer je in een dagdeel je eigen bucket hat ontwerpen en maken. De workshop is geschikt voor zowel beginners als gevorderden.
Let op: neem lunch voor jezelf mee! De workshop vindt plaats op maandag 1 mei tussen 10.00 en 16.00 uur en is geschikt voor kinderen tussen 8 en 12 jaar.
De kinderen leren een aantal liedjes van Jungle Book en zullen zich in de rollen van de dieren in de jungle gaan verplaatsen. Naast zingen en acteren wordt er uiteraard ook gedanst! Natuur en mens komen samen als Mowgli uiteindelijk toch weer terugkeert naar het mensenkamp. Een musical om nooit te vergeten en een ervaring die je niet mag missen. De tweedaagse musicalschool vindt plaats op 2 en 3 mei tussen 10.00 en 16.00 uur en is geschikt voor kinderen tussen 6 en 12 jaar
Bedenk je eigen verhaal en leg het vast in je eigen prentenboek. Je bepaalt zelf in welke stijl en met welke beelden je het verhaal vertelt. In deze workshop werk je met verschillende materialen en technieken. Aan het einde van de dag neem jij je eigen prentenboek mee naar huis! Aan wie ga jij voorlezen? De workshop prentenboek maken vindt plaats op dinsdag 2 mei tussen 10.00 en 16.00 uur en is geschikt voor kinderen tussen 8 en 12 jaar.
SCHMINK JEZELF
Kinderen leren in deze workshop hoe ze op de juiste wijze schmink aanbrengen op hun eigen gezicht. Ze gaan aan de slag met sponzen en penselen en lopen aan het einde van de workshop als wandelende kunstwerken door het Huis van de stad. De workshop schminken vindt plaats op woensdag 3 mei tussen 10.00 en 12.00 uur en is geschikt voor kinderen tussen de 6 en 12 jaar.
TIKTOK DANCE
Onder begeleiding van juf Imogen gaan kinderen aan de slag met de coolste dansmoves. Wanneer iedereen de choreografie onder de knie heeft, wordt er een videoclip opgenomen. Leuk om te laten zien aan vrienden, familie en kennissen. De workshop TikTok Dance vindt plaats op woensdag 3 mei tussen 12.30 en 14.30 uur en is geschikt voor kinderen tussen 7 en 13 jaar.
RESERVEREN
Alle activiteiten vinden plaats in het Huis van de stad Rijswijk aan de Generaal Spoorlaan 2. Inschrijven voor één of meerdere workshops kan via www.stichting-trias.nl. Wees er snel bij, want VOL=VOL. Scan de Ooievaarspas voor gratis deelname.