'Triest, veel mensen zullen vertrekken'

11 August 2022, 07:42 uur
Lokaal
mainImage
Ap de Heus
Files. Een volgens inwoners veel voorkomend beeld in Leidschendam-Voorburg. Dit komt mede door de Mall en doordat er op de verkeerde locaties wordt gebouwd. Foto Ap de Heus)

Ingezonden: Ik ben het helemaal eens met John Sablerolle. Leidschendam wordt he-le-maal volgebouwd. Nieuwe woonruimte, maar heel veel mensen zullen vertrekken. Triest gewoon. Zo wordt wel de woningnood vanzelf opgelost.

Vlak voor de verkiezingen zei Astrid van Eekelen in een interview dat er veel gebouwd moet worden en ‘ja, dat gaat ten koste van de leefbaarheid maar je dat moeten we dan maar zien.’ Men heeft dus niet geleerd van de Mall.

In Leidschendam Zuid met nu 1700 woningen komen er 1700-2000 woningen bij. Met als klap op de vuurpijl 270 jongeren op een klein stukje grond met industrieel en 5,5 m hoog in bestemmingsplan (wordt ca. 17 m hoog) pal achter senioren appartementen.

De gemeente (en de projectontwikkelaars) willen zo graag bouwen dat men geheel voorbij gaat aan enige vorm van burgerparticipatie, een van de mooie beloftes van slechts enkele maanden geleden.

Astrid Kruijt

Wat is uw mening over van de locatie van de Mall en de woningnood in Leidschendam-Voorburg? Stuur een mail naar [email protected]