De lessen en activiteiten beginnen bij Trias in Rijswijk weer op 28 augustus.
"Goed om te weten is dat met de inhuizing van de bibliotheek er een aantal zaken na de zomervakantie hetzelfde blijven of veranderen. Deze zaken zet men nog een keer voor je op een rij", aldus het management.
Bij binnenkomst word je ontvangen door een gastheer of gastvrouw van het Huis van de stad Rijswijk.
De voorkeurslooproute voor Trias cursisten blijft ongewijzigd. We adviseren om via het Trias trappenhuis bij de kleurrijke lampjes naar het souterrain beneden te lopen (zie afbeelding). Op de tribunetrap zullen namelijk vaak activiteiten plaatsvinden. Houd hier rekening mee.
Met de inhuizing van de bibliotheek is het Huis van de stad voor alle Rijswijkers openbaar. Sluit dus altijd goed de deur van de lesruimte of kleedkamer als je even wegloopt.
In het nieuwe seizoen werken we met toiletkettingen voor kinderen t/m 6 jaar. Op de ketting staat het nummer van de lesruimte. De kinderen gaan in tweetallen naar het toilet. Op deze manier is het voor de docent duidelijk dat er een duo mist in de lesruimte en naar het toilet is. Ook bij ontruiming is dit cruciale info.
Voor cursisten die les hebben in een dansstudio is het gebruik van binnen(gym)schoenen verplicht.