Het College van Rijswijk vindt dat de verkeersveiligheid bij de Lidl in RijswijkBuiten is toegenomen. Een aantal inwoners denkt daar op social media duidelijk anders over.
Mimi Azz: "Er wordt regelmatig met snelheden van ver boven de 60 km/u door Parelmoervlinderlaan gereden. Nu er rechts haaientanden zijn gezet, wordt men uitgenodigd om nog harder te rijden. Als dat al niet het geval was door het asfalt".
Eef Gerardo: "Beetje jammer dat de bewoners van de kerstanjeburch te horen krijgen dat drempels niet in het straatbeeld passen en wij zelf maatregelen moeten nemen".
Jan Roos: "Ja dat klopt, bij ons in de Ockenburger Tientweg, waar ze echt te hard rijden,en een speeltuin, worden ze niet geplaatst. De gemeente zegt: dan gaan ze wel in en andere straat hard rijden, daar is al en kind aangereden".