Rogier d’Ailly in galerie Arti Shock in Rijswijk met nieuw werk

4 April 2026, 14:02 uur
Lokaal
mainImage

Vanaf zaterdag 11 t/m 30 april exposeert Rogier d’Ailly in galerie Arti Shock met nieuw werk.

Welke plaats heeft schilderkunst in een wereld die wordt gekenmerkt door desinformatie, polarisatie en conflict? In deze tentoonstelling wordt gezocht naar een tegenwicht in de vorm van verstilling en aandacht. De schilderijen tonen ingetogen figuren, gebaseerd op klassieke grafbeelden uit de Europese traditie, waarin rouw, verlies en overgave zichtbaar worden.
In een tijd waarin beelden en informatie zich in hoog tempo opvolgen, richten deze werken zich op een stil moment. Zij nodigen uit om even te kijken zonder haast en stil te staan bij wat verloren is gegaan. Tegelijk bieden zij ruimte voor reflectie in een wereld die vaak weinig ruimte laat voor rust en bezinning.

Officiële opening

De tentoonstelling wordt geopend op zondag 12 april om 15.00 uur.

(Belangstellenden voor een uitnodiging voor deze en volgende exposities kunnen zich aanmelden voor de mailinglijst via [email protected].)

Over Arti-Shock

Galerie Arti-Shock is gevestigd in Schoolstraat 26 (hoek Kerkstraat) in het gezellige centrum van Oud Rijswijk. De expositie is geopend van zaterdag 11 t/m 30 april 2026 (woe/do/vrij 13-17u, za 11-16u, zo 14-17u). Toegang is gratis. Naast de getoonde werken is ook werk uit de gevarieerde stock te koop. Meer info is te vinden op: arti-shock-rijswijk.nl.