Het waren spannende tijden voor de Rijswijkse Schouwburg. In de nieuwe regels (maximaal 30 personen in een ruimte) vanwege de verscherpte coronaregels was het maar de vraag of er wel genoeg bezoekers konden worden ontvangen voor een goede bedrijfsvoering.
“Zojuist hebben we te horen gekregen dat ons theater een uitzondering is op de regel van maximaal 30 personen. Dit betekent dat de voorstellingen tot 20 oktober door gaan met een groepsgrootte waarbij iedereen 1,5 meter afstand tot elkaar kan houden! Bekijk het programma hier http://bit.ly/oktoberrswk”
Veiligheid
“Veiligheid voor onze bezoekers en medewerkers staan voorop. Daarom willen we je dringend adviseren om een mondkapje te dragen in ons theater. Zodra je plaatsneemt in de zaal, mag je mondkapje af. Hier kan je onze maatregelen nog eens rustig doornemen. http://bit.ly/coronamaatregelenrswk .”
De theaterkassa is weer fysiek gesloten. Telefonisch (070-3360336) en per mail ([email protected]) zijn zij bereikbaar van dinsdag t/m vrijdag tussen 13:00 en 16:00 uur.