Carole Swarthof en Loes Schepens exposeren van 27 maart t/m 15 april bij galerie Arti-Shock hun ’Aardse landschappen’.
Carole Swarthof is beeldhouwster en werkt volgens de ‘taille direct’ methode. De zoektocht naar de meest ideale vorm of beweging houdt vaak gelijke tred met haar persoonlijke zoektocht in het leven. De abstracte beelden zijn vloeiend en organisch van vorm en zijn aaibaar. De beelden zijn gemaakt van diverse steensoorten: marmer, travertijn, onyx, seleniet en albast, maar ook van klei. Verandering, beweging, ruimte, verbinding en intimiteit zijn centrale thema’s in het werk.
De (wand)sculpturen die Loes Schepens maakt, met puur natuurlijke materialen, dragen zintuiglijke ervaringen uit. Het zijn geen direct herkenbare vormen, ze zijn amorf, abstract, ogenschijnlijk eenvoudig. De werken zijn te herleiden uit natuurlijke omgevingen, dieren, planten en hun structuren. Met deze objecten wil de kunstenaar de onthechting die we met de natuur ervaren vertragen.
Contactloze verkoop
De etalage-expositie is te zien van 27 maart t/m 15 april 2021. Wie geïnteresseerd is in een kunstwerk of de tentoonstelling wil bezoeken, kan bellen ( 06-11416033) voor een afspraak, whatsappen, mailen ([email protected]) of de webshop bezoeken (www.arti-shock-rijswijk.nl/kunstwerken).
Over Arti-Shock
Galerie Arti-Shock is gevestigd in Schoolstraat 26 (hoek Kerkstraat) in het gezellige centrum van Oud Rijswijk. Meer info is te vinden op: www.arti-shock-rijswijk.nl.
Nieuwe expositie in Galerie Arti-Shock
21 March 2021, 15:47 uur
Lokaal