Grote opkomst verwacht bij openbare (Sinterklaas) manifestatie

24 November 2023, 10:48 uur
Lokaal
mainImage
ANP

Er wordt bij de Sinterklaas-manifestatie zaterdag op het Pyramideplein in Rijswijk een grote opkomst verwacht. Het wordt een openbare manestatie met zwarte pieten waar ook Geert Wilders een voorstander van is.

"Het gevoel vooraf is goed", reageert initiatienemer Marc Weterings desgevraagd. "De grondwet laat het toe dat we deze manifestatie kunnen houden. We verwachten dan ook veel ouders met kinderen. Tevens hebben we voor hen allerlei cadeautjes klaar liggen. Kortom, het belooft een mooie happening te worden. 

Het evenement begint om 12.00 uur en zal tot 15.15 uur duren. Tijdens de manifestatie op het Piramideplein is er muziek, zijn er cadeautjes en kruidnoten voor de kinderen. Aanwezigen krijgen gelegenheid om de foto te gaan met Sint en Piet.

De aankondiging op de social media spreekt voor zich.