De activiteiten van de Historische Vereniging staan door de coronacrisis noodgedwongen op een laag pitje, maar zij wil in oktober toch iets organiseren: u kunt zich inschrijven voor een aantal stadswandelingen.
Er worden drie soorten wandelingen georganiseerd: een Monumentenwandeling Oud-Rijswijk, een Architectuurwandeling in Leeuwendaal en de Pasgeldwandeling.
Tijdens de Monumentenwandeling Oud-Rijswijk wordt gewandeld langs een aantal van de rijks- en gemeentelijke monumenten in het oude dorp. In Leeuwendaal wordt gewandeld langs een aantal mooie panden, waaronder gebouwen die in Art Nouveaustijl zijn gebouwd. De Pasgeldwandeling bestrijkt het mooie gebied tussen het Elsenburgerbos en ‘t Haantje.
Iedere wandeling start om 10.30 uur en duurt 1 à 1,5 uur.
U kunt zich inschrijven voor de volgende wandelingen:
1. Vrijdag 9 oktober Monumentenwandeling Oud-Rijswijk
2. Zaterdag 10 oktober Architectuurwandeling Leeuwendaal
3. Vrijdag 16 oktober Monumentenwandeling Oud-Rijswijk
4. Zaterdag 17 oktober Architectuurwandeling Leeuwendaal
5. Vrijdag 23 oktober Monumentenwandeling Oud-Rijswijk
6. Zaterdag 24 oktober Architectuurwandeling Leeuwendaal
7. Vrijdag 30 oktober Pasgeldwandeling
Vertrekpunten:
* Monumentenwandeling: het voorplein van Museum Rijswijk, Herenstraat 67 * Architectuurwandeling Leeuwendaal: onder de kastanjeboom aan de Oranjelaan 62, voor de Leeuwendaalkerk * Pasgeldwandeling: terras Herberg Vlietzigt, Jaagpad 7.
De kosten bedragen € 3,= per persoon.
Gezien de coronamaatregelen is het aantal deelnemers beperkt tot 10 per wandeling.
U kunt zich op de volgende manier inschrijven:
• Stuur een email naar [email protected] met daarin
o A. de wandeling, die u wilt lopen met de bijbehorende datum
o B. een tweede wandeling die u wilt lopen (voor het geval de eerste vol is) met bijbehorende datum
• Vermeld in de mail uw naam en telefoonnummer (liefst een mobiel nummer)
• Na een bevestiging per mail ontvangt u een betalingsverzoek: na ontvangst van de betaling is uw deelname definitief
• Deelname op basis van binnenkomst: VOL = VOL
Ga (stads)wandelen in Rijswijk met de Historische Vereniging
3 October 2020, 15:56 uur
Lokaal