Voorburger Frits Wester neemt deel aan de Halloween-editie van De Verraders. Hij gaat in het programma meedoen om een zogenaamde 'zilverschat'.
"Ik kijk er naar uit", laat Frits Wester aan Voorburgs Dagblad weten. "Het gaat dan ook een bijzondere editie worden. Ik ben uiteraard benieuwd naar alle reacties. Ik adviseer iedereen dan ook om de editie te gaan volgen".
Het AD meldt dat het geheel in Halloween ondergedompelde kasteel De Havixhorst dit jaar dertien bekende Nederlanders meedoen aan het nieuwe seizoen van De Verraders. Wederom worden drie van hen aangewezen als Verrader, de rest blijft Getrouwe. Naast Frits Wester doen ook mee: Dave Roelvink, Famke Louise, en Gwen van Poorten, Bastiaan Ragas, Christina Curry, Dennis Weening, Bobbi Eden, Ayoub Louihrani, Airen Mylene, Heleen van Royen, Soundos El Ahmadi en Hugo Kennis.
De Verraders bleek in 2021 een enorm succes. Wekelijks kende het programma, met uitgesteld kijken, gemiddeld ruim twee miljoen kijkers. De Halloween-editie, die wordt gepresenteerd door Frank Evenblij, is vanaf 27 oktober dagelijks met 6 afleveringen te zien op de streamingdienst. Op maandag 31 oktober sluit Videoland het seizoen af met ‘een extra spannende bloederige’ dubbele aflevering.