Het AD meldt dat bezoekers van de Mall of the Netherlands nog dit jaar moeten betalen voor parkeren bij het grootste overdekte winkelcentrum van Nederland.
De gemeente Leidschendam-Voorburg bevestigt tegenover het AD dat beide partijen hierover in gesprek zijn met elkaar. Dit is opmerkelijk nieuws.
Er zou alleen nog geen concrete aanvraag zijn ingediend. Wel wordt nu al gewerkt aan scenario’s om het parkeren in de wijken eromheen te reguleren.
Mocht Uniball Rodamco een verzoek indienen, dan moet de gemeenteraad daar ook iets van vinden. Maar volgens het contract tussen Unibail Rodamco en de gemeente Leidschendam- Voorburg mag men na 18 maart afzien van gratis parkeren. Het AD meldt dat als Unibail Rodamco dadelijk besluit om betaald parkeren in te voeren op haar terrein, dan geldt er wel de voorwaarde dat de eerste twee uur altijd gratis moet zijn. Ook moet eerst de gemeenteraad akkoord gaan.