Asfaltonderhoud kruising Burgemeester Elsenlaan- Handelskade Rijswijk

13 September 2023, 09:31 uur
Lokaal
mainImage
Pxhere (Archief)

In opdracht van de gemeente Rijswijk voert EVS Infrabouw B.V. vanaf 18 september tot en met 17 oktober asfaltonderhoud uit aan de kruising Burgemeester Elsenlaan – Handelskade. Naast vervanging van het asfalt vinden rondom de kruising ook bestratingswerkzaamheden plaats. Het groot onderhoud is nodig om de weg in goede en veilige conditie te houden.

De werkzaamheden vinden van maandag 18 september tot dinsdag 17 oktober gefaseerd plaats. Om de overlast te beperken voeren we de werkzaamheden alleen in het weekend uit. Ook sluiten we steeds een deel van de kruising af, waardoor de kruising altijd deels bereikbaar is.

Afsluiting Handelskade en Burgemeester Elsenlaan
Om veilig te kunnen werken sluiten we per fase de aansluitende fietspaden op het kruispunt twee weken af. Voor de Handelskade geldt deze afsluiting iedere keer een week voor elk van de zijden van de straat. Ook de Burgemeester Elsenlaan is tijdens de asfalteringswerkzaamheden in het weekend afgesloten.

Bereikbaarheid
Fietsers en autoverkeer 
Het verkeer leiden we om met gele bebording.

Voetgangers
Tijdens de bestratingswerkzaamheden blijft altijd één oversteekmogelijkheid over de Burgemeester Elsenlaan open voor voetgangers. Tijdens de asfaltwerkzaamheden is een omleidingsroute voor voetgangers via de kruising Sir Winston Churchilllaan.

Tramreizigers
De tramhaltes ‘Handelskade’ blijven bereikbaar via één van de twee oversteken over de Burgemeester Elsenlaan. Tijdens de asfaltwerkzaamheden kunt u omlopen via de Sir Winston Churchilllaan om de haltes te bereiken. Of u kunt gebruik maken van de haltes Patentlaan of Generaal Spoorlaan.

Benzinepomp BP
De benzinepomp blijft tijdens de werkzaamheden bereikbaar. Alleen tijdens de asfaltwerkzaamheden van vrijdag 13 oktober 20.00 uur t/m maandag 16 oktober 06.00 uur is de benzinepomp niet bereikbaar.