83-jarige dementerende man bestolen van 500 euro

28 September 2021, 18:52 uur
Lokaal
mainImage

Een 83-jarige dementerende man is zonder het zelf te weten bestolen van 500 euro. Waarschijnlijk is er iemand in zijn kamer in het verzorgingshuis geweest, om de pas te stelen.

Dit is een zaak uit het opsporingsprogramma Team West van dinsdag 28 september. Meer zaken zijn hier te vinden. Omdat de 83-jarige man zijn bankzaken niet zelf meer kan doen, is zijn zoon aangesteld als bewindvoerder. In die rol controleert hij regelmatig de rekening. Op 22 juli komt hij er achter dat er 500 euro is opgenomen. 'Er was geen aanleiding om aan te nemen dat mijn vader dat zelf had gedaan', vertelt hij. 'Het was gebeurd in Rijswijk, en hij komt eigenlijk helemaal de deur niet meer uit.'
Ook de dochter van de man, die nog met haar vader weg is geweest, weet van niks. Ze zijn niet in Rijswijk geweest en hebben geen geld gepind. 'Toen gingen de alarmbellen af.

Meer informatie is te zien via deze link