Wandel mee langs de monumenten van oud-Rijswijk

1 August 2020, 17:14 uur
Algemeen
mainImage

Vrijdagochtend 21 augustus neemt Wim Dammers van de Historische Vereniging Rijswijk u mee voor een wandeling langs de mooie monumenten in oud-Rijswijk.
Tijdens deze monumentenwandeling komt u langs een aantal prachtige gemeentelijke en rijksmonumenten in het oude centrum van Rijswijk.

Wim Dammers vertelt u onder andere over de (bouw)geschiedenis van het Tollenshuis (Museum Rijswijk), de buitenplaats Hofrust, de Oude Kerk, de historische woonhuizen in de Schoolstraat en de Herenstraat, Welgelegen en Villa Elise aan het Julialaantje, de Naald en het voormalige paleis Huys te Nieuburch in het Rijswijkse Bos.

Start en kaartverkoop
Deze wandeling start om 10.30 uur op het voorplein van Museum Rijswijk (Herenstraat 67) en duurt tot 12.30 uur. Er is plaats voor 10 deelnemers. Uw kaartje kunt u vooraf kopen via www.bibliotheekaandevliet.nl of aan de balie in de bibliotheek.

Bent u op zoek naar meer informatie over de eeuwenoude geschiedenis van Rijswijk? Kijk dan eens op www.historischeverenigingrijswijk.nl.