‘The Juror Does Not Weed’

29 July 2020, 08:21 uur
Algemeen
mainImage

Tijdens de expositieperiode van ‘The Juror Does Not Weed’ worden diverse nevenactiviteiten georganiseerd. Zo kan men deze week t/m 31 juli (18 uur) aan het evenement ‘Collage Kunstpost’ deelnemen via Facebook. Juliette Pestel, een van de deelnemende exposanten, organiseert dit evenement en biedt je na betaling een link naar een geheime facebookgroep van Atelier Juliette Pestel, waar de online workshop op te zien is. Een selectie van ingezonden foto’s van werk zal op de facebookpagina van The Juror geplaatst worden en naar de galerie ingestuurd werk zal in de laatste week van 17-20 augustus in de etalages gepresenteerd worden. Aanmelden kan via [email protected].

Op vrijdag 31 juli zal een gefilmde presentatie ‘Alpheus en Arethusa’ van Eline Tydeman geplaatst worden op Facebook en YouTube. Eline Tydeman wordt in ‘The Juror Does Not Weed’ vertegenwoordigd met een schilderij en een drietal aquarellen. De aquarellen zijn onderdeel van haar dichtbundel ‘Ontsnapte Woorden’ waarvan enkele exemplaren in de Galerie voorhanden zijn. Een link naar de YouTube film zal tevens op de website van galerie Arti-Shock (www.arti-shock-rijswijk.nl) en organiserend kunstenaar Sonja van der Burg (www.sonjavanderburg.nl) geplaatst worden.

‘En Nu Jij’: in de galerie zijn voor de geïnspireerde bezoeker retour enveloppen om reacties op de expositie te geven welke van 17 t/m 20 augustus in de etalages gepresenteerd zullen worden. Inleveren hiervan kan tot zondag 16 augustus.

Reservering galeriebezoek

Iedereen is welkom, om zeker te zijn van een vrij bezoekmoment kun je voorafgaand reserveren via: www.supersaas.nl/schedule/thejurordoesnotweed.

(Belangstellenden voor een uitnodiging voor deze en volgende exposities kunnen zich aanmelden voor de mailinglijst via [email protected].)