Het thema van de Kinderboekenweek (2 tot en met 13 oktober) is dit jaar ‘Reis mee!’. Bij de Kunstuitleen in de bibliotheek in Rijswijk zijn de hele maand oktober kunstwerken te zien die op de een of andere manier met reizen te maken hebben.
Eigen collectie De kunstwerken komen allemaal uit de eigen collectie van de Kunstuitleen en zijn beschikbaar om uitgeleend te worden. Als u van kunst en van reizen houdt, is deze expositie erg interessant.
Gevarieerd De gevarieerde collectie van de Kunstuitleen bestaat uit ongeveer 2.000 kunstwerken van 560 verschillende beroepskunstenaars. De collectie omvat schilderijen, grafiek, aquarellen, foto's, sculpturen, keramiek en tekeningen. De collectie wordt regelmatig uitgebreid met nieuwe kunstwerken.
U leent al een kunstwerk voor € 6,00 per maand.
Klik hier voor meer informatie over de Kunstuitleen.