Vorige week woensdag was de tweede activiteit van de Politie Kids voor de Rijswijkse Banentour. Dit keer gingen we de straat op om mensen aan te spreken met betrekking tot zakkenrollers en fietsendieven. Een groep ging naar oud-Rijswijk en de andere groep ging naar winkelcentrum In de Bogaard. Het publiek reageerde positief op de kinderen en luisterden goed naar de adviezen die ze van de Politie Kids kregen. De een vond het spannender dan de ander.
Uiteindelijk heeft toch iedereen iemand aangesproken. Adam en Jarno maakten er zelfs een wedstrijdje van wie de meeste mensen durfden aan te spreken.
Het was een geslaagde middag. Op het Politiebureau Rijswijk eindigden ze nog met een debriefing om alle vooraf besproken punten en onderlinge ervaringen te delen.