Peutervoorlezen, feestje in bibliotheek 

28 June 2019, 13:29 uur
Algemeen
mainImage

Voorlezen aan jonge kinderen is heel belangrijk. Het is goed voor de taalontwikkeling, het stimuleert de fantasie, het brengt rust en regelmaat. En het is vooral erg leuk. 

Gratis 
In de bibliotheek is er daarom iedere week een gratis voorleesfeestje voor peuters van 2 – 4 jaar met hun (groot)ouders en/of verzorgers. 
Voorburg en Leidschendam  
In Voorburg lezen we in de even weken voor op woensdagochtend en in de bibliotheek in Leidschendam op vrijdagochtend. Voor de zomervakantie is er nog twee keer voorlezen: in Voorburg op woensdag 10 juli en in Leidschendam op vrijdag 12 juli. Na de vakantie gaan we weer voorlezen op 4 en 6 september. 

Rijswijk 
In de bibliotheek in Rijswijk lezen we in de oneven weken voor op vrijdagochtend. Voor de zomervakantie is dat nog twee keer: op vrijdag 5 en vrijdag 19 juli. Op 13 september is het voorlezen weer terug. 
Het voorlezen begint om 10.00 uur en duurt tot ongeveer 10.30 uur. We lezen voor bij de kindertribune. 

Spaarkaart 
Komt u met uw (klein)kind vaker naar het peutervoorlezen? Vraag dan bij de voorlezer om een spaarkaart. Elke keer dat u bij het voorlezen bent, krijgt uw kind een stempel. Bij een volle spaarkaart krijgt uw kind een kleinigheidje. 

Op www.bibliotheekaandevliet.nl vindt u uitgebreide informatie over het peutervoorlezen. Of haal de speciale folder op in de bibliotheek. 
We hopen u en uw (klein)kind snel te ontmoeten bij het voorlezen!