Ook Tour du Als en 'Rondje Rijswijk'  afgelast

9 April 2020, 10:32 uur
Algemeen
mainImage

De jaarlijkse TourduAls gaat helaas, zoals verwacht, dit jaar niet door. "Voor deelnemers natuurlijk een domper om een jaar met inzet voor dit goede doel (opbrengst t.b.v. ongeneeslijke spierziekte A.L.S.-red.) niet symbolisch af te kunnen sluiten", aldus, Ab Lugthart.

Verheugend nieuws is wel dat Team Marieke die bestond uit 25 teamleden al een bedrag van 52.444 hebben weten op te halen en dat is natuurlijk een fantastische prestatie!!

De traditionele 'Retour Rijswijk', de fietstocht die gaat van Rijswijk (Gelderland) naar Rijswijk (Brabant) en weer terug naar Rijswijk (ZH) zal dit jaar geen doorgang vinden. 

Het 'retourtje Rijswijk' zou voor de tiende maal worden verreden door de wielrenners van Team Marieke. Naast Retour Rijswijk stonden er nog meer activiteiten op het programma zoals het taarten bakken bij Vooges te Aalsmeer een triatlon in Leimuiden, maar ook deze zijn geannuleerd.

"Maar," zo besluit Ab Lugthart, “zodra we als team mogen fietsen, willen we het jaar als team met Marieke natuurlijk afsluiten. Wanneer en hoe weten we uiteraard ook nog niet!”