Laat uw spullen taxeren in hotel Hoevevoorde

11 January 2020, 11:55 uur
Algemeen
mainImage

Denkt u zeldzame boeken, bijvoorbeeld (staten)bijbels, oude (handingekleurde) atlassen, geïllustreerde werken, reisboeken, handschriften, documentatiemateriaal uit de Tweede Wereldoorlog, oude brieven, foto’s, ansichtkaarten of prenten in uw bezit te hebben? Schroom dan niet om langs te komen voor een taxatie bij de in den lande bekende taxateur van oude boeken Arie Molendijk uit Rotterdam.

Even wat feiten: zelfs in Canada, de Verenigde Staten, Australie, etc. was de heer Molendijk actief als taxateur en op 1 december 2018 vierde hij zijn jubilleum van ruim 2000 taxatiedagen in de fraaie Oude Pelgrimvaderskerk in Delfshaven.

De heer Molendijk zelf over zijn werk als taxateur: “De taxaties die ik verricht, zijn zo mogelijk gebaseerd op recente opbrengsten van vergelijkbaar materiaal op veilingen. De taxaties vinden alleen plaats op mijn taxatiedagen, dus niet middels foto’s, telefoon of per e-mail. De kosten voor een taxatie zijn 5 euro van 1 tot ca. 10 boeken of seriewerken. De taxatiekosten van grotere collecties/bibliotheken, die meer tijd in beslag nemen, variëren van 25 tot 50 euro. U krijgt altijd alle aandacht en uitleg. Een taxatierapport is zo nodig ook mogelijk, maar alleen voor waardevolle boeken met een waarde vanaf 200 euro en tegen een van tevoren afgesproken tarief.”

U bent van harte welkom en u wordt vriendelijk ontvangen in de brasserie van het hotel, Van Vredenburchweg 170 op dinsdag 21 januari van 13.30 tot 16.00 uur. Voor meer Informatie:  www.molendijkboeken.nl