Zaterdag heeft een gezin uit Rijswijk op uitnodiging van Stichting Droomdag gingen hun Super Droomdag beleefd. Aanleiding van deze dagen is de ziekte van één van de ouders in het gezin.
In alle vroegte werden zij door Mirjam en Dick, twee vrijwilligers van de stichting, welkom geheten. Zij hadden al eerder contact gehad met het gezin om door een intakegesprek alle nog niet vervulde dromen te achterhalen.
Locatie was op De Eemhof in Zeewolde waar Stichting Opkikker de gastheer was. Een lakei heette hen welkom en over de rode loper en een erehaag van vrijwilligers liep het gezin naar binnen. Daar was iets te drinken en een gebakje naar keuze en na het welkomstwoord gingen zij op pad. Allereerst werden zij als heuse VIP’S in een limousine begeleid door motoragenten rondgereden. Bezochten de dames de beautysalon en de heren werden bij de reptielen en de roofvogels verwacht Na het uitgebreide lunchbuffet werd de brandweerkazerne bezocht en even later gingen zij in een helikopter alles op grote hoogte bekijken. Een fotoshoot ter herinnering sloten de activiteiten af. Na een gezellig samenzijn met live muziek en het diner was er voor de kinderen een afscheidscadeau van de vrijwilligers van Stichting Droomdag. Waarmee ze de dag nog eens kunnen herbeleven.