Ook de Haagse Kids Foundation helpt mee om geld in te zamelen voor Jayme. Elke 5 euro gaat compleet naar Jayme! Zondag 22 maart 2020 vanaf 15.30 treden vele bekende artiesten op. Ook zal Wesley Massing, gevolgd door een camerateam van RTL, een cheque komen overhandigen.
Jayme is een vrolijke baby van bijna 10 maanden oud (geboren 24-05-2019). Helaas zijn er heel veel dingen die hij nog niet kan, zoals zijn hoofd recht houden en zijn beentjes bewegen door een ernstige spierziekte, SMA type 1 genoemd. Bij SMA is er een stukje van het DNA kapot dat je helpt om je spieren te gebruiken. De meeste kindjes met SMA type 1 worden niet ouder dan 2 jaar.
Nu is er een heel bijzonder medicijn, het is het duurste medicijn ter wereld en het heet Zolgensma. Dit medicijn maakt zijn DNA en kan er voor zorgen dat Jayme kan leren rollen en zitten, net als andere baby’s van zijn leeftijd. Alleen moet Jayme het medicijn dan wel snel krijgen en helaas kan dat nog niet in Europa.
Om het medicijn tóch te krijgen is heel veel geld nodig. De eerste 130.000 is binnen. 1,9 miljoen is nodig.
